چگونه با آرایش لاغرتر بنظر برسیم؟ (۱)

چندين كيلوگرم لاغرتر به نظر برسيد

آيا مي دانيد چگونه مي توانيد ۵ تا ۱۰ كيلوگرم لاغرتر به نظر برسيد. آن هم تنها در ده تا بيست دقيقه ؟ مي دانيد مانكن ها چه مي كنند ؟ من بارها اين ترفندها را براي ايشان به كار برده ام. نوسان وزن براي همه در زندگي وجود خواهد داشت. من در تلويزيون به عنوان چهره پرداز كار كرده ام و كار اصلي من اصلاح ظاهر به شكلي بود كه چندين كيلوگرم كمتر به نظر رسد. اكنون نيز بهترين رازهاي اين هنر را با شما در ميان خواهم گذارد. من مي دانم كه بسياري از خانم ها دعوت به مهماني را تنها به اين دليل رد مي كنند كه نمي خواهند كسي بفهمد چاق شده اند. اين روش درستي براي زندگي نيست و شما نمي توانيد آن را براي هميشه دنبال كنيد.

احتمالا همه ي شما از نكات زير بهره خواهيد برد زيرا چه چاق باشيد يا خير، در همه حال مايليد در بهترين شكل به نظر برسيد.

پودرهاي بزنزه كننده

دوست داريد چهره تان با آرايش لاغرتر به نظر برسد ؟ سري به دراك استور بزنيد و پودر بزنزه كننده اي خريداري كنيد كه چندان گران قيمت نباشد. با ماليدن اين پودر دردو طرف و پايين بيني چهره ي خودرا لاغرتر كنيد. براي نمايان تركردن گونه ها مقداري از اين بودر را زير منطقه ي استخوان گونه بماليد. براي پنهان كردن غبغب، پودر بزنزه كننده را زير خط فك بماليد.

اگر نتوانستيد پودر برنزه كننده خريداري كنيد از كرم پودري كه دو درجه تيره تر از كرم پودر اصلي شما است استفاده كنيد.

ساير روش هاي آرايشي

چانه، پيشاني ها، بيني و استخوان ابرو را روشن تر كنيد. مقداري پودر روشن به روي نوك چانه بماليد تا درازاي آن را اصلاح كند. از همين پودر براي روي بيني استفاده كنيد تا توجه را بيش از كناره هاي بيني به روي نوك بيني متمركز كند. توجه را از كناره ي خارجي چشم ها بگيريد و آنها را به كمك پودر بالا بكشيد و درشت تر جلوه دهيد.

آرایش سطح ۱ مطالب برگزیده

ارسال نظر