میان وعده هایی با کالری ۱۰۰

ـ بستنی : جای تعجب دارد اما بستنی در صدر لیست کم کالری ترین تنقلات قرار دارد. بستنی در کاهش چربی و کالری نقش مهمی ایفا می کند. حدود نصف فنجان بستنی ۱۰۰ کالری دارد.

ـ پاپ کورن : هنگامیکه می خواهید یک میان وعده بزرگ با کالری کم بخورید ذرت بوداده توصیه می شود.۶ فنجان پاپ کورن حاوی ۱۰۰ کالری است پس براحتی می توانید آن را بجوید و لذت ببرید. پاپ کورن سرشار از فیبر است که به شما احساس سیری می دهد.

ـ پنیر چدار : انتظار نداشتید که پنیر چدار را جز لیست تنقلات کم کالری ببینید. پنیر چدار رنده شده را بر روی نان ترتیلا بریزید و بگذارید درون مایکروفر این اسنک فقط ۱۰۰ کالری و ۱.۳ گرم چربی اشباع دارد.

ـ پنیر و طالبی : پنیر و مشتقات پنیر سرشار از پروتئین هستند و فیبر و پروتئین به شما احساس سیری می دهند.می توانید پنیر را با طالبی میل کنید و لذت ببرید و صرفا ۱۰۰ کالری جذب کنید.

ـ کراکر با پنیر : کراکر یکی از میان وعده های سالم بشمار می آید. پنیر پروتئین و کلسیم بدن شما را فراهم می کند و مصرف آن با کراکر سبب می شود که احساس سیری به شما دست دهد. یک تکه پنیر کم چرب و مصرف آن با سه تکه کراکر کمتر از ۱۰۰ کالری دارد.

ـ چهارده عدد بادام : زمانیکه در حال راه رفتن هستید می توانید از آجیل ها مصرف کنید. می توانید ۱۴ عدد بادام را بخورید که ۱۰۰ کالری دارد. بادام نیز سرشار از فیبر و پروتئین است که به شما احساس گرسنگی دست نمی دهد.

ـ چوب شور : کسانیکه آجیل دوست ندارند. می توانند از چوب شور در حین راه رفتن استفاده کنند. شش عدد چوب شور غلات حدود ۱۰۰ کالری دارد. چوب شور میان وعده ای با چربی، کلسترول و شکر کم است.

ـ سیب پخته شده : سیب هنوز هم یکی از سالم ترین تنقلات بشمار می آید. یکی از راههای قدیمی و سنتی مصرف آن پختن سیب است. آن یک دسر خوشمزه بحساب می آید که سرشار از فیبر و ویتامین است که حدود ۹۶ کالری دارد.

تغذیه و سلامتی سطح ۱ مطالب برگزیده
کلمات کلیدی:

ارسال نظر