مقایسه لیزر لیپولیز با لیپوساکشن

mahsho li1

مه شو: لیزر لیپولیز تکنولوژی منحصر به فرد لیزر داخل بافتی است که با کمک آن نتایج برتری در حذف چربی حاصل می گردد. این روش در طی یک جلسه و به صورت سرپایی انجام می شود. در این روش با ایجاد سوراخ های ۱ تا ۲ میلی متری روی پوست و تحت بی حسی موضعی، یک فیبر نوری باریک را زیر پوست وارد کرده تا در لا به لای چربی ها حرکت کند. سپس با تاباندن لیزر باعث تخریب دیواره سلول های بافت چربی می شوند و در آخر، چربی های آن منطقه را از بین می برند و این چربی های تخریب شده با مکش خفیفی تخلیه می گردند. حالا چه فرقی بین لیزر لیپولیز و لیپوساکشن است؟ در ادامه مطلب به توضیح این سؤال خواهیم پرداخت:

لیزر ایپولیز و لیپوساکشن هر ۲ روش های بسیار مؤثر در از بین بردن چربی های ناخواسته هستند. یکی از اصلی ترین عللی که جراحی پلاستیک در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده به خاطر لیپوساکشن است.

لیپوساکشن یک تکنیک جراحی مؤثر برای بهبود شکل ظاهری فرد محسوب می گردد.

اگرچه لیپوساکشن باعث از بین رفتن تجمعات چربی بدن فرد می گردد و از طرف دیگر موجب شکل گیری مجدد بدن می شود اما به عنوان یک روش جراحی کاهش وزن تلقی نمی گردد.

شکم، پهلوها، بازوها، پشت، ساق پا، بالای ساق پا، نشیمنگاه، صورت و گردن را می توان لیپوساکشن کرد.

لیزر لیپولیز در مقایسه با لیپوساکشن معمولی، یک روش کم تهاجمی است. دوره استراحت و نقاهت در لیزر لیپولیز در مقایسه با لیپوساکشن معمولی کوتاه تر است.

نتایج درمانی استفاده از لیزر لیپولیز در نواحی از بدن که استفاده از لیپوساکشن مرسوم نیست، بسیار عالی می باشد.

با توجه به نوع هدف شما و وضعیت جسمی، لیزر لیپولیز می تواند به عنوان یک جایگزین و به جای لیپوساکشن مورد استفاده قرار گیرد. گاهی با توجه به نظر پزشک می توانید از درمان ترکیبی لیزر لیپولیز و لیپوساکشن معمولی استفاده نمایید.

 

مدرن

ارسال نظر