زيباترين مژه ها را داشته باشید

آخرين مرحله ي آرايش چشمانتان آرايش مژه هاست همواره سعي كنيد از فرمژه استفاده نماييد. با اين كار چشمانتان را بزرگ تر و ظاهرتان را زيرك تر و جوان تر نشان خواهد داد. اين كار شبيه به يك ليفتينگ فوري براي چشم هاست فرمژه را قبل از اجراي ريمل استفاده كنيد.

* كمي به مژه ها پودر بزنيد تا موجب شود ريمل پوشش نرمي به روي مژه ها بدهد.
* ريمل را با سشوار به مدت چند ثانيه گرم كنيد.

توجه كنيد : براي ژه هاي زيبا و فردار، دوبار مژه ها را با فرمژه فر بزنيد در حالي كه فرمژه را بازنگه داشته ايد آن را نزديك ريشه هاي مژه قرار دهيد. مژه ها را بين دو حلقه ي فرمژه قرار دهيد و دسته هاي فرمژه را به مدت سي ثانيه به آرامي فشار دهيد. يك بار ديگر مژه هاي خود را از وسط مژه ها درون فرمژه بگذاريد و سي ثانيه ي ديگر فشار دهيد. با اين كار مژه ها ظاهري طبيعي خواهند يافت.

* به مژه هاي بالايي دوبار ريمل بزنيد. با حركت قلم مو به صورت افقي در عرض مژه و در نوك مژه ها ظاهري فريبنده تر به آن ها ببخشيد. براي زدن دومين پوشش ريمل اصلا منتظر نشويد ريمل به ويژه از نوع ضد آفتاب، خيلي زود خشك مي شود و مي تواند به صورت گلوله گلوله داريد.
* روي مژه هاي پاييني نيز پوشش نازكي از ريمل بزنيد.

چشم هاي خواب آلود

از ريمل آبي بر روي ريمل معمولي خود استفده كنيد روي نوك مژه ها و گوشه هاي خارجي ريمل بيشتري بزنيد اگر ريمل لاجوردي نداريد كافي است برس ريمل خود را درون سايه آبي فرو ببريد و روي مژه ها بزنيد

توجه كنيد : امروز رنگ هاي گوناگوني از ريمل وجود دارد هنگام خريد ريمل به رنگ هاي آن نيز توجه كنيد.

ريمل فر دهنده : اين نوع ريمل داراي كيفيت الاستيك است اگر اين ريمل ها را روي مژه هاي خشك استفاده كنيد ريمل كمي جمع مي شود و مژه را به طرف بالا مي كشد.

ريمل هاي شانه دار : اين نوع ريمل از جمع شدن و گلوله شدن ريمل جلوگيري مي كند. از شانه ي ريمل بلافاصله پس از هر پوشش استفاده كنيد.

آرایش سطح ۱ مطالب برگزیده
کلمات کلیدی: , ,

ارسال نظر