راز زیبایی و تناسب اندام افراد مشهور (۱)

كلوديا شيفر

زماني كه اين مانكن با قدي به اندازه ي ۵ فوت و ۱۱ اينچ به آمريكا آمد ۶۳ كيلوگرم وزن داشت. گرچه اين وزن براي مانكن هاي آلماني مناسب بود اما در اين جا لازم بود كه ۶ كيلوگرم از وزنش بكاهد. در اين جا برنامه اي را كه او براي كاهش اين اضافه وزن اجرا كرده است مي بينيد.

صبحانه : آب ميوه، انگور با ماست

ناهار : سوپ، نان و آب ميوه

شام : غذاي چيني يا فرانسوي

كلوديا اذعان مي كند كه روزهاي سختي در نبرد با تمايل به شيريني داشته است.

ديزي فونتس

اين مانكن و مجري قديمي تلويزيون از يك روش سريع براي كاهش وزن استفاده مي كند. نوشيدن يك ليتر دم كرده ي بابونه و يك ليتر آب در روز به همراه تركيبي از مواد سوزاننده‌ي چربي.

سيندي كرافورد

سيندي با استفاده از شير به عنوان مرطوب كننده به جمع مانكن هاي فرانسه پيوست. او براي نوشيدني از شير و آب به ميزان مساوي استفاده مي كند و به خوبي مي داند بايد با شير چهره اش را در تمام روز شاداب نگه دارد.

پاملااندرسون

راستي چگونه اين هنر پيشه ي قديمي «بي واچ» توانسته است پس از دوبار بارداري هم چنان اندام خود را زيبا نگه دارد ؟ او راز خود را استفاده از كره ي شي مي داند. او از اين روغن براي تمام به خصوص روي شكم استفاده مي كند.

ليزاگيبونز

اين مجري تلويزيوني به داشتن موهاي زيبا معروف است. وي براي نرم كننده ي مو از تركيب ۴/۱ پيمانه ماست با يك تخم مرغ استفاده مي كند. ليزا اين مخلوط را روي موهاي نم مي زند و آنها را با حوله اي مي پوشاند و اجازه مي دهد. حداقل نيم ساعت بگذرد و سپس موها را آبكشي و شامپو مي كند.

مگ رايان

هنگامي كه مگ بايد فيلمي را شروع كند به خيابان ها مي رود. او براي تناسب اندام از دويدن و پياده روي، سه بار در هفته و هم چنين يوگا استفاده مي كند.

جنيفر لوپز

زماني كه جنيفر در فيلم «دختر پرنده» ظاهر شد وزن بيشتري داشت راز دست يابي به چنين اندام فوق العاده اي كنار گذاشتن غذاهاي سرخ كرده مادر و استفاده از ترفندهاي لاغري است. او براي صبحانه از حبوبات كامل پخته شده يا نان تست با قهوه استفاده مي كند. ناهار يك ميلك شيك و يك سالاد بزرگ با مرغ، ماهي يا گوشت براي شام.

زیبایی بدن سطح ۱ مطالب برگزیده

ارسال نظر