جوش شیرین ناخن ها را محکم و نشکن می کند!

مه شو: بسیاری از خانم ها علاقه زیادی به بلند کردن ناخن دارند اما به محض اینکه کمی از بلند شدن ناخن ها می گذرد، به دلایل مختلفی مثل شستشوی زیاد دستها یا برخی کارهای منزل و …شاهد شکستن و کوتاه و بلند شدن آنها می شوند.

mahsho99

در مقالات گذشته مه شو در خصوص مراقبت از ناخن ها و داشتن ناخن های سالم و زیبا مطالب متعددی را عنوان کردیم.در این مقاله قصد داریم راه حلی بسیار ساده را به شما پیشنهاد کنیم که می توانید ناخن ها را تا مدت بیشتری بلند نگه دارید:

در یک فنجان آب گرم ، یک قاشق جوش شیرین بریزید.حالا ناخن ها را چند دقیقه در این محلول قرار دهید.بعد ناخن ها را خشک کنید و با کمی روغن بادام یا کرم مرطوب کننده، دستها و ناخن  ها را به آرامی ماساژ دهید.با اینکار ناخن های شما محکم شده و زمان بیشتری از بلند بودن آنها لذت خواهید برد.

زیبایی بدن

4 Comments

 1. ...... پاسخ

  سلام برشما..آیا میشه بافرو بردن ناخنها تو شیراونا رو تقویت کرد؟؟؟؟

  • مه‌شو پاسخ

   بله.با فرو بردو ناخن ها در شیر گرم به مدت ۵ دقیقه، علاوه بر تقویت ناحن ها، می توان پوست دست ها را نرم و لطیف کرد.می توانید شیر را به مدت ۳۰ ثانیه در مایکروفر گرم کنید.گرمای شیر نباید دست را بسوزاند.
   با سپاس

 2. ممنون که پاسخ دادین…اما من معملا شیر رو تو یخجال میذارم …وایه همین حوصله گرم کردنشو ندارم….میتونم تو شیر سرد یا ملایم که خیلی سرد نباشه، ناخنها و دستامو تقویت کنم…؟؟؟؟

 3. هلما پاسخ

  سلام. من ناخنم نازکه خیلی زود ترک میگیره. چیکار کنم سفت بشه؟
  از وازلین خیلی استفاده کردم ولی نشد

ارسال نظر