جراحی ایمپلنت چانه

چهره اولین چیزی است که افراد وقتی شما را ملاقات می کنند به آن توجه می کنند. از این رو اگر احساس ناخوشایندی نسبت به چهره خود داشته باشید بدون شک اعتماد بنفس خود را از دست می دهید.اگر می خواهید چانه شما زیبا بنظر برسد پس جراحی چانه را فراموش نکنید.

ایمپلنت چانه معمولا برای اضافه کردن شکل و پر کردن چانه ، عقب کشیدن چانه و تغییر شکل کلی صورت و در واقع اغلبا برای ایجاد تناسب و تعادل انجام می گیرد.این نوع عمل جراحی را می توان با کشیدن صورت ، جراحی بینی و یا هر عمل جراحی دیگر که برای صورت است ، انجام داد.

مزایای ایمپلنت چانه

ـ افزایش کلی اعتماد بنفس و عزت نفس

ـ بهبود ظاهر فرد

ـ اصلاح ویژگی های ضعیف و نا متعادل

ـ بهبود خط گردن و کوچک بنظر رسیدن بینی

ـ تقویت خطوط فک

جراحی ایمپلنت چانه معمولا یکی از روش های ساده بشمار می آید و بیماران نیازی به بستری در بیمارستان نخواهند داشت. این روش بطور معمول بین ۴۵ دقیقه تا یکساعت طول می کشد و تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد. عمل جراحی با یک برش از داخل دهان و یا زیر چانه شروع می شود که ایمپلنت از طریق آن جاسازی می شود. برش ایجاد شده با بخیه بسته می شود و یک پوششی قرار داده می شود تا از ایمپلنت محافظت نماید و مانع عفونت آن شود.

اگر که سیگاری هستید و یا آسپیرین مصرف می کنید بهتر است آن را با پزشک متخصص در میان بگذارید. البته در اکثر موارد به قطع این فعالیت ها توصیه می شود.

جراح شما را در اتاق ملاقات می کند و با خودکار نواحی مورد نظر جراحی را بر روی چانه شما علامت می زند.همچنین او سعی می کند که شما رضایت نهایی را بدست آورید. جراح زیبایی بعد از عمل جراحی به شما توصیه می کند که چه مدت باید مرخصی بگیرید و استراحت کنید. در اکثر موارد یک هفته استراحت توصیه می شود. اگر برش از داخل دهان است باید مایعات نرم را با نی بنوشید. همچنین باید از مصرف غذاهای گرم و ادویه دار پرهیز کنید و دهان خود را با دهان شویه های ضدباکتری بشویید. حضور مستمر نزد پزشک متخصص دارای اهمیت است زیرا اینگونه به تغییرات ایجاد شده پی می برید و مطمئن می شوید که آیا در حال درمان هستید یا خیر.

همانند سایر عمل های جراحی بدون شک در این ناحیه تورم مشاهده می شود اما معوملا در عرض یک هفته به حالت عادی خود بازمی گردد. اکثرا توصیه می شود که یک تا دو هفته برای بهبودی کامل استراحت کنند.

سطح ۱ طب و زیبایی مدرن مطالب برگزیده

ارسال نظر