برای بهبود وضعیت خود، عادات سنتی غلط را تغییر دهید

 

برای بهبود وضعیت خود، عادات سنتی غلط را تغییر دهید

چطور با وجود عادت های سنتی و مرسوم خود می توانند برای خود وضعیتی راحت درست کنند؟ آنچه من و بقیه احتیاج داریم یافتن راهی جدید و خوشمزه با غذاهای مغذی است که هم خوردن را لذت بخش کند، هم نیازهای بدنی را ارضاء کند و هم مجال سم زدایی به بدن بدهد. از نیروی خلاقیتم (که البته همیشه در آشپزخانه بنهایت می رسد) و سابقه ام در آشپزی و خوراک شناسی و هنر آشپزی استفاده کردم و شروع به ساختن و پرداختن راهی پر انرژی در تهیه غذاهای خانگی و مغذی کردم که از نظر تنوع و مزه ارضاء کننده خواسته هایمان باشد. مختل کننده سم زدایی بدن نباشد و با گذشت هر روز احساس بهتر و قوی تری به ما می بخشد. پس از آن برای تکمیل آنچه قرار بود ارائه دهم و دانسته هایم راجع به آشپزی فرانسوی و ایتالیایی و امریکایی و غذاهای محلی، شروع به مطالعه هنر آشپزی و تهیه غذاهای چینی و آشپزی هندی و خاور میانه کردم. در همین دوره بود که دکترای خود را در علوم تغذیه از دانشگاه علوم بهداشتی امریکا دریافت کردم.

هاروی ، قبل از آشنایی مان، ۶ سال بود که در بهداشت طبیعی فعالیت می کرد و در پرهیز میوه و صیفی و سبزی خیلی راحت تر از من بود. چرا که فهمیده بود باید غذاهایی که خوردنش به نفع ما نیست را رها کند و به جای آن از غذای سالم استفاده کند. وقتی من تازه کنار آمدن با تمایلات غذاییم را شروع کرده بودم او بسیاری از این مشکلات را برای خود حل کرده بود. هاروی خیلی از غذاهایی را که خود از خوردنشان در ابتدای این تغییر غذایی لذت می برد را به من یاد داد. ولی هر دو فهمیدیم که برای سم زدایی و لاغری دائم می بایست در غذاها تنوع زیادی وجود داشته باشند. چرا که بهتر است این تجربه لذت بخش باشد تا طبی.

غذاهایی که در خانه می پختم برایم حکم یک مسابقه را پیدا کرده بود و حسابی درگیرشان بودم. دائما حواسم به این بود که چطور می توانم خوشمزه تر و کامل ترش کنم به طوری که بچه ها دوست داشته باشند و برای همه افراد خانواده خوب و مفید باشد. این مساله من را وادار می کرد که کارهای جدیدی با صیفی جات و سبزیجات کنم! معمولا وقت غذا تبدیل به زمان خنده و شوخی خانواده می شد. بسیار وقت خوبی است و ما مایلیم که برنامه ما این روحیه خندان را به خانه کسانی که رهرو تناسب و تندرستی اند به ارمغان آورد. تا بهترین شروع برای بهترین قسمت زندگی هر کسی باشد. این سعی و تلاش پایه برنامه پیشنهادی ماست. این دستورات غذایی هستند که برای مذاق شما شادی و نشاط و برای بدن شما زیبایی و سلامتی به همراه می آورند!

این دستورات طوری طرح ریزی شده اند که به شما در تطابق با نحوه غذا خوردن در زندگی کمک می کنند. دیگر هرگز با مشکل چاقی برخورد نخواهید کرد. طوری طراحی شده اند که شما را با چرخه های طبیعی بدنتان هماهنگ می کند. نظریه دستورات غذایی جدید باعث می شود که شما بدون تحمل هیچ عذابی قوانین غذایی را رعایت و مرحله مهم سم زدایی بدنتان را آغاز کنید. یک بار دیگر می گوییم که این سم زدایی تا زمانی که شما قوانین و اصول را با تمام نیرو رعایت می کنید به طور خود به خود انجام می گیرد و تا وقتی بدن انرژی برای کار مصرف می کند به طور خود به خود لاغر می شوید و با شادی هر چه تمام تر راحت ترین و بهترین وزن را برای خود نگه می دارید.

طب و زیبایی

ارسال نظر