با اضافه کردن این ترکیبات به شامپوی خود با ریزش مو خداحافظی کنید

ریزش مو یکی از مشکلات جدی است که ممکن است در اثر عواملی همچون استرس ، کاهش وزن ، بارداری ، ژنتیک و یا یائسگی پدید آمده باشد .

این مشکلی که امروزه بسیاری با آن دگیر هستند معمولا توسط اختلالات هورمونی نیز پشتیبانی می شود. ریزش مو اعتماد به نفس را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده و همچنین مشکلاتی را برای زیبایی فرد پدید می آورد که جبران ناپذیر است. در حالی که بسیاری از مردم امروزه به دلایل گوناگون درگیر چنین مشکلی هستند ، محصولات تجاری زیادی در بازار وجود دارند که ادعا می کنند قادر به جلوگیری از ریزش مو می باشند و در اکثر مواقع هم اگر اثر سوء در پی نداشته باشند ، مفید هم نخواهند بود. علاوه بر این ، این دسته از محصولات قیمت بسیار بالایی هم دارند.

در این بخش اما قصد داریم به معرفی ترکیباتی بپردازیم که با تاثیر زیاد و البته طولانی مدت مشکل شما را حل خواهند کرد.

اما پیش از هر چیز مطمئن شوید که شامپوی شما pH خنثی دارد و یا اگر شک دارید بهتر است از شامپو بچه استفاده کنید. شامپوی انتخابی شما به عنوان ترکیب پایه در نظر گرفته می شود و باید مواد دیگری را به آن اضافه نمایید.

به کمی روغن لیمو احتیاج دارید ، زیرا این روغن خواص ضد عفونی کننده داشته و علاوه بر این رایحه ای دلپذیر ایجاد می نماید.

بعد باید از روغن رزماری استفاده کنید. روغن رزماری جریان خون را در ناحیه ی سر تحریک می کند و از همین طریق موجب بهبود رشد و استحکام مو می شود.

در آخر هم باید کپسول ویتامین E را اضافه نمایید. زیرا این ویتامین برای پیشگیری از ریزش مو بسیار مفید است.

حال این مواد را با روش زیر با یکدیگر ترکیب نمایید :

در شامپوی خنثی خود ، ۱۰ قطره روغن لیمو ، ۱۰ قطره روغن رزماری و دو کپسول ویتامین E بریزید و ظرف را خوب تکان دهید.

حتما موهای خود را یک روز در میان بشویید . به این صورت که این شامپو را به مو بزنید ، چند دقیقه ماساژ دهید و سپس آبکشی نمایید.

نتیجه ای که استفاده از این شامپو در پی خواهد داشت شما را شگفت زده می کند . بعد از چند هفته خواهید دید که ریزش موی شما بر طرف خواهد شد و در مواردی حتی رشد مجدد مو امکان پذیر می باشد.

سطح ۱ مراقبت از مو مطالب برگزیده مو

ارسال نظر