آرایش سریع (۲)

براي درخشندگي سريع مو

به پوست سر با استفاده از يك برس با موهاي طبيعي جان تازه اي بدهيد.

چربي هاي روي پوست سر را با برس كشيدن از سوي پوست سر به انتها پخش كنيد.

براي موهاي وز

مقداري روغن نارگيل را ميان كف دستان خود بماليد و سپس روي موها بزنيد.

اين روغن غني از ويتامين E است. فقدان ويتامين E يكي از مهم ترين دلايل وز كردن موست.

اگر فرصتي براي خشك كردن موها نداريد :

مي توانيد سشوار كردن موها را كنار بگذاريد و در حالي كه هنوز موها نم هستند يا يك شانه كه داراي دانه هاي درشتي است موها را شانه بكشيد.

سپس با حوله موها را خشك كنيد و مقداري ژل را با شانه در ميان موها بكشيد. در آخر موها را به پشت گوش ها ببريد و به صورت يك دم اسبي كوچك ببنديد.

توجه كنيد : براي خشك كردن موها از برس هاي گرد فلزي استفاده كنيد. با اين كار زمان خشك كردن موها را به نصف تقليل مي دهيد زيرا فلز گرما را در خود نگه مي دارد.

بدون مسواك

تنها دهان خود را با آب، آبكشي كنيد. آكادمي دندانپزشكان گزارش كرده است كه اين كار به پاك شدن اسيد از دهان و كاهش باكتري كمك مي كند.

دو كار را همزمان انجام دهيد : زمان را به اين شكل حفظ كنيد. به طور مثال در حالي كه منتظريد رنگ موهايتان بگيرد به پاك كردن موهاي اضافي ابرو بپردازيد.

خطوط را محو كنيد : لبخند بزنيد و به روي مناطقي كه بيشتر برجسته مي نمايد قلم مو بكشيد و سپس آن را محو كنيد. اين روش سريع ترين راه براي مخفي كردن اين نقاط است.

آرايش سريع ناخن ها : ناخن ها را با لايه اي از جلادهنده بر روي لاكي كه بر ناخن داريد آرايش دهيد.

ناخن هاي بي لاك بهتر از لاك پوسته پوسته شده است. اگر لاك ناخن هايتان پاك شده بهتر است آن را كامل پاك كنيد و گوشه هاي ناخن را با سوهان صاف نماييد.

به سرعت لباس بپوشيد

همواره لباسهايتان را در شكلي قرار دهيد كه براي پوشيدن آماده باشند در اين صورت براي پوشيدنشان دچار درد سر نمي شويد. اگر زماني براي اتو كشيدن نداريد ازلباس هاي بافتني استفاده كنيد.

آرایش سطح ۱ مطالب برگزیده

ارسال نظر